sodyba DUBURIAI
/


Padovanokite sau poilsį ir šventę miško prieglobstyje

 

Sveiki atvykę į sodybą "Duburiai"!

Nesvarbu, ar atvyksite pas mus pailsėti, ar verslo reikalais, ar norėsite surengti pokylį, ar dalyvausite vaikams skirtame renginyje, ar kartu su draugais plauksite baidarėmis, mes visada pasistengsime pranokti Jūsų lūkesčius.

POILSIS

Sveiki atvykę į mūsų sodybą, esančią pačiame miško viduryje, netoli Šventosios upės krantų.

Mūsų sodyba siūlo jaukų poilsį miško apsuptyje rąstiniuose nameliuose su visais patogumais, išsaugodama ramią pačios gamtos sukurtą atmosferą ir ekologišką aplinką.


VESTUVĖS IR ...

Nuostabią sodybos atmosferą papildo skanus mūsų  šefės ruošiamas maistas.

Sodyba yra arti Šventosios upės: smagu paplaukioti baidarėmis ir pasilepinti maudynėmis. Pas mus galėsite džiaugtis pirties ir kubilo malonumais. O miško takeliai kvies pasivažinėti dviračiais ir pasivaikščioti po girią.

RENGINIAI VAIKAMS IR NE TIK :)

🎄☃️🎊❄️Mūsų tikslas – išpildyti Jūsų lūkesčius, todėl dovanojame mažiesiems pačias geriausias emocijas.  🎄Edukacinės    programos (3val.) kaina vaikui: 25eur (nuo 20 klasės auklėtinių), o mokytojai    ir atlydėjusiems keliems (iki10žm.) tėveliams mokesčio nėra. Programa vyksta    didžiojo namo salėje su šildomomis grindimis ir židiniu (vaikučiai galės    lakstyti su kojinaitėmis).  🎄Paskubėkite pradžiuginti savo vaikučius! ☃️🎄❄️