sodyba DUBURIAI
/

Padovanokite sau poilsį ir šventę miško prieglobstyje

 

APIE MUS

Savo sodyboje mes visada stengiamės suteikti Jums išskirtinius potyrius, nepaisant, ar apsistojate čia pailsėti, ar švęsti, ar verslo reikalais.


SODYBA poilsiui, SODYBA su pirtimi, SODYBA su kubilu, SODYBA prie upės, SODYBA miške...

Kaimo turizmo sodybą "DUBURIAI" rasite Dūkstynos miške, prie Šventosios krantų (~350 m. iki upės). Nuostabios gamtos prieglobstyje Jūsų laukia trys poilsiautojams skirti naujai įrengti namai.

Visi jie turi įvairaus tipo pirteles, lauko kepsnines, terasas, židinius, jaukius miegamuosius bei pobūvių salę, japonišką pirtį-kubilą. Sodybos vizitinė kortelė-statinės, žiemą vasarą suteikiančios svečiams visą glėbį gerų emocijų. Visi namukai yra skirtingų dydžių, pritaikyti tiek masinėms šventėms, tiek ramiam šeimų poilsiui.

Sodybos svečiams bus pasiūlyta įvairių pramogų: tinklinis, badmintonas, krepšinis, baidarės. Mažųjų poilsiautojų laukia jauki ir saugi žaidimų aikštelė su smėlio dėže, įvairiomis sūpuoklėmis, nameliu ir čiuožyklėle.

Jums pageidavus, bus pasirūpinta gardžiu, šviežiu maistu. Galima gamintis ir patiems.
Laukiame individualių bei kolektyvinių užsakymų !!!
Turime renginių organizatorius (laisvai kalbančius ir anglų kalba), kurie galėtų pasiūlyti savo programą bei pravesti šventes, temines vakarones, vaikučių gimtadienius.

RENGINIAI vaikams, RENGINIAI suaugusiems, RENGINIAI įmonėms...

Mūsų profesionali ir svetinga komanda nori Jums pasiūlyti nepakartojamų įspūdžių, o darbuotojai rūpinasi svečiais visą parą.